“Konkursu wiedzy o rybach i rybie w diecie” wygrała Amelia Mazur ze Świnoujścia!

WIELKI FINAŁ konkursu “Wiedzy o rybie i rybie w diecie” rozstrzygnięty! 

Uczniowie rywalizowali o zwycięstwo 3 grudnia. Każda reprezentacja wstawiła się punktualnie w Szkole Podstawowej w Wolinie, w której zorganizowany został finał. Test przebiegł bardzo sprawnie. Pierwsza uczestniczka opuściła salę już po 20 minutach od rozpoczęcia!

W trakcie sprawdzania przez komisję wypełnionych testów, uczniowie wraz z opiekunami udali się do Wioski Słowian i Wikingów, gdzie czekało na nich ognisko i paru przesympatycznych przyjaciół. Po powrocie ogłoszone zostały wyniki. Nie obyło się bez remisu. W związku z identycznym wynikiem dwojga uczestników odbyła się dogrywka, która pozwoliła rozstrzygnąć, który z uczniów uplasował się na drugim i trzecim miejscu. Ostatecznie komisja ogłosiła następujące wyniki:

MIEJSCE PIERWSZE  Amelia Mazur ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Świnoujściu, z wynikiem 100% poprawności odpowiedzi.

MIEJSCE DRUGIE  Jan Leper, Szkoła Podstawowa w Niechorzu.

MIEJSCE TRZECIE Sebastian Guwer, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Świnoujściu.

Każdy uczestnik otrzymał bon dla reprezentowanej przez siebie szkoły, do wykorzystania na materiały edukacyjne. W związku z zajęciem pierwszego i trzeciego miejsca przez uczniów z jednej szkoły, aby nie powielać nagrody pieniężnej komisja zdecydowała o przyznaniu bonu o wartości 1000 zł szkole w Kołczewie. Swoją decyzję umotywowała zdobyciem przez reprezentację szkoły największej łącznej liczby punktów w teście.Dodatkowo sami uczestnicy jak i ich opiekunowie otrzymali nagrody rzeczowe. Pozostali uczniowie również nie wrócili do domów z pustymi rękoma. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę uczestnictwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą przygodę. Gratulujemy również zwycięzcą, którzy dali z siebie wszystko.