🐟🐟🐟 Konkurs wiedzy o rybach i rybie w diecie po raz drugi! 🐟🐟🐟

Wolińskie Stowarzyszenie Rybaków oraz Rybka Wolinka mają przyjemność zaprosić do udziału w konkursie pt. “II Konkurs wiedzy o rybach i rybie w diecie”.

Tym razem rywalizacja dedykowana jest uczniom klas 4-6 oraz 7-8 uczęszczających do szkół podstawowych w powiecie kamieńskim, goleniowskim, gryfickim i Świnoujściu.

Każda szkoła, która zgłosi się do udziału otrzyma pakiety konkursowe, Po weryfikacji zgłoszeń do Opiekunów, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w projekcie, wysłane zostaną pakiety konkursowe, w skład których wchodzić będą:
    • Dostęp do portalu edukacyjnego www.orybie.pl na którym znajdą się materiały potrzebne do przygotowania uczestników do wzięcia udziału w Konkursie
    • Materiały drukowane – dedykowany folder „Ryby Bałtyckie i Zalewowe. Wiedza, zdrowie, kulinaria.”
    • Motywacyjny pakiet opiekuna i uczestnika.
🐟 PRZEBIEG KONKURSU 🐟
  1. Etap I – 7.11.2022 Test wewnątrzszkolny w klasach 4-6 – 7-8, w którym wezmą udział zgłoszeni uczestnicy (2 x 10 uczestników), wyłonienie reprezentacji (2 x minimum 5 uczestników).
  2. Etap II – Półfinał – 25.11.2022 Test multimedialny (2 x minimum 5 uczestników) w wyznaczonym przez organizatora miejscu.
  3. Etap III – Finał – 1.12.2022 Rozgrywki drużynowe (2 x 3 uczestników), w wyznaczonym przez organizatora miejscu, wyłonienie zwycięzców konkursu, wręczenie nagród rzeczowych i pieniężnych.
🐟 ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ! 🐟
Szkoły finalistów ponownie otrzymają bon edukacyjny do wykorzystania na materiały dydaktyczne o wartości 5000, 3000 oraz 1500 zł. Laureaci konkursu oraz ich Opiekunowie otrzymają również nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników przewidujemy nagrody pocieszenia. Dodatkowo szkoła, która w półfinale łącznie otrzyma największą liczbę punktów otrzyma bon o wartości 1000 zł!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres mailowy konkurs@wolinzrybanatalerzu.pl uzupełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz ZGODY RODZICÓW, które do pobrania są poniżej. Termin zgłoszeń upływa 14 października 2022 r.

 

🐟🐟🐟 Zachęcamy do obserwowania naszego Facebooka! Na profilu na bieżąco informujemy o przebiegu konkursu i pozostałych trwających akcjach odbywających się w ramach projektu. 🐟🐟🐟

Do Pobrania

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy
Zgoda rodziców

Zakwalifikowani uczestnicy

Etap I – WEWNĄTRZSZKOLNY
Etap II – PÓŁFINAŁ
Etap III – FINAŁ

Baza wiedzy o rybach.

Przyjaciele Rybki Wolinki YT